regulamin

Jeśli akceptujesz Regulamin, skontaktuj się z nami klikając na poniższy przycisk.

potrzebujesz POMOCY? - kliknij...
 1. Program Razem Bezpieczniej stworzony został w celu udzielania wsparcia osobom doświadcząjącym przemocy na tle: homofobii, transfobii, bifobii i queerofobii oraz spowodowanej innymi przesłankami związanymi z orientacją seksualną i tożsamością płciową.
 2. Pomoc można uzyskać poprzez korespondencję mailowa, albo spotkanie z psycholożką, które odbywa się w biurze KPH przy ul. Solec 30a w Warszawie.
 3. W celu umówienia się na spotkanie należy napisać maila na adres bezpieczniej@kph.org.pl
 4. Warunkiem skorzystania z pomocy online jest zapoznanie się z Regulaminem RB i zaakceptowanie go.
 5. Program RB działa od 15.09.2011 do 01.09.2015.
 6. Program RB jest całkowicie bezpłatny.
 7. Program RB opiera się na zasadach anonimowości.
 8. Twoja wiadomość mailowa trafia do psycholożki Agaty Loewe, z którą prowadzona jest dalsza korespondencja. Może ona trwać nie dłużej niż do końca programu, czyli do 01.09.2015.
 9. Odpowiedź otrzymasz do 5 dni roboczych od momentu wysłania wiadomości.
 10. Korzystając z Programu RB powinieneś/powinnaś zadbać o bezpieczeństwo swojej skrzynki pocztowej. Przestrzegamy przed korzystaniem z kafejek internetowych, firmowych skrzynek mailowych oraz kont mailowych, do których dostęp mogą mieć osoby trzecie.
 11. Zachęcamy do korzystania z jednego adresu mailowego i nie zmieniania go podczas korespondencji, co ułatwi wzajemny kontakt.
 12. Postaraj się w miarę możliwości opisać dokładnie swój problem, pytanie, określić, czego potrzebujesz. To pomoże i umożliwi nam lepsze, dokładniejsze zrozumienie Ciebie i problemu, z którym się zgłaszasz.
 13. Nasz kontakt jest z założenia kontaktem krótkoterminowym (nie prowadzimy psychoterapii).
 14. To Ty decydujesz o formie kontaktu. Zachęcamy, aby już w pierwszej wiadomości mailowej określić, jak mamy się do siebie zwracać: per Ty czy per Pan/Pani.
 15. Zaznaczamy, że Program RB nie jest formą psychoterapii, a jedynie formą wsparcia poprzez korzystanie z form kontaktu on-line.
 16. Zachowujemy zasadę poufności.
 17. Szanujemy Twoją osobę i tego samego oczekujemy z Twojej strony. Postaraj się unikać wulgarnych wypowiedzi, obrażania i innych form ataku.
 18. W razie rażącego naruszenia Regulaminu Programu RB po uprzednim ostrzeżeniu - mamy prawo do zaprzestania dalszej korespondencji e-mail.
 19. Przestrzegamy ustawy o ochronie danych osobowych, dlatego informacje podawane przez Ciebie nie są udostępniane osobom trzecim.
 20. Wszystkie dane o klientach są przechowywane z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, spełniających wymagania polskiego prawa.